Actuele veilingen - Bonnen Eendaagse Fondspiegel (6)

OVERZICHT

2. Willem de Bruijn, Reeuwijk - Jonge duif uit kwekers in overleg

Willem de Bruijn, Reeuwijk - Jonge duif uit kwekers in overleg
Start veiling zaterdag 5-1-2019 12:00:00
Einde veiling maandag 14-1-2019 21:02:14
Status Veiling afgelopen, u kunt niet meer bieden.

Willem de Bruijn schenkt een jonge duif 2019 uit de kwekers in overleg

Zelf kweker en speler van nationale asduiven, nationale winnaars en Olympiadeduiven. Daarnaast leverancier van een hele reeks uitzonderlijke kweekduiven in binnen en buitenland!

Op eigen hok bereikte Willem dit jaar opnieuw het hoogste niveau en wereldwijd slagen er heel veel mensen met zijn duiven. Voorbeelden in Nederland, België en Duitsland zijn C.&.M. Everling (2 Olympiadeduiven) L.&H. Sioen (3 nationale winnaars),  J. & L. van de Pasch, (meerdere NPO-winnaars, nationale asduiven en Olympiadeduiven) en Hans Boenders (1e Ned. Olympiadduif Allround 2017 Brussel) Norbert Ally (in 2018 1e Nationaal Angouleme jrl. met 17 minuten vooruit) en Horst en Frank Sander (Gouden Duif winnaar Dld. 2014)

De vraag naar zijn duiven wordt nog steeds groter omdat de successen en referenties zich blijven opstapelen.  Wij zijn verguld dat Willem onze competitie een warm hart toe draagt middels het schenken van een bon!

Wie gaat er naar Reeuwijk om deze te verzilveren?

Terug